خانه » دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3 – قالب تخصصی کلینیک پزشکی
قالب های مدیریت محتوا قالب وردپرس

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3 – قالب تخصصی کلینیک پزشکی

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3 | قالب پزشکی وردپرس مناسب برای درمانگاه ها و کلینیک | قالب پزشکی برای وردپرس با کیفیت و کاملاً تخصصی | قالب پزشکی مناسب بیمارستان و کلینیک تخصصی فردی برای وردپرس

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3 : این یک تم وردپرس ریسپانسیو بسیار قدرتمند که توسط GoodLayers ، یکی از بهترین طراحان Themeforest طراحی شده است . Mediz با بالاترین کیفیت طراحی شده و مناسب برای اهداف پزشکی مانند بیمارستان ، کلینیک پزشک فردی ، دندانپزشک ، متخصص طب جراحی ، پزشک ، چشم پزشک ، ارتوپد ، متخصص جراحی ، مراقبت های بهداشتی و غیره است.

Mediz دارای 3 قالب فوق العاده قدرتمند و قابل تنظیم GoodLayers ارائه می شود. این قالب با هسته اصلی موضوع پزشکی توسعه داده شده ، و سعی شده تمام بازخوردهای و نیازهای مشتریان را به خوبی پوشش دهد و این بازخورد ها همه در  قالب های صفحه قرار داده شده است.

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz - قالب تخصصی کلینیک پزشکی
دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz – قالب تخصصی کلینیک پزشکی

 

قالب مدیز همچنین دارای قدرتمندترین سازنده صفحات (Revolution Slider) است که کار طراحی را با کشیدن و رها کردن المان ها راحت ساخته است. این صفحه ساز بسیار انعطاف پذیر است با بسیاری از ویژگی های عالی مانند گزینه های پس زمینه ، رنگ سفارشی برای یک عنصر خاص ، سه حالت نمایش (زنده ، پیش نمایش ، بلوک) ، ذخیره صفحه ساخته شده به صورت Ajax ، صفحات و بلوک های از پیش ساخته شده و موارد دیگر است.

همچنین با پلاگین LightGallery همراه است که گالری های بسیار زیبایی را برای وب سایت شما خلق کند.

دمو این قالب : https://demo.goodlayers.com/mediz/landing/

 

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3

 

[wpfd_single_file id=”9114″ catid=”4784″ name=”Mediz-2.0.3-Medical_Wordpress_Theme_ScriptYab.com_”]

 

دانلود قالب پزشکی وردپرس Mediz v2.0.3 – قالب تخصصی کلینیک پزشکی

درباره نویسنده

20script

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک نمایید